Logo Polskiego Radia
Print

Поляки вирушили на інтернет-покупки до Китаю

PR dla Zagranicy
Lidia Zalitacz 14.07.2017 15:54
Кращі результати за китайський Aliexpress мають у Польщі лише Allegro та Ceneo. 15 липня до Варшави прилетить, замовлений компанією LOT, Boeing 787 Dreamliner. Курси валют
ФОТО: Польське радіо

Курси валют у Національному банку Польщі:

1 EUR – 4,21 PLN
1 USD – 3,69 PLN
1 UAH – 0,14 PLN

Навіть 5 мільйонів осіб у місяць користується сервісом Aliexpress китайського гіганта Alibaba. Впродовж року їх кількість зросла удвічі, завдяки тому інтернет-сайт вийшов на передову ринку e-commerce у Польщі, – пише «Rzeczpospolita».
На Aliexpress ніхто не шукає відомих брендів. Продукти мають бути просто дешевими, а серед майже 100 мільйонів пропозицій можна знайти все. Годинники та ювелірні вироби по кілька доларів чи смартфони за 80 доларів, крім цього багато одягу навіть до кількох доларів, – читаємо у виданні. Aliexpress, сайт групи Alibaba, що займається роздрібним продажем, є вже третім за популярністю сервісом онлайн-торгівлі у Польщі. Кращі результати мають лише Allegro та Ceneo. Такий результат показує, що хоч поляки не належать до великих прихильників електронної торгівлі за кордоном, все-таки невисокі ціни вміють притягнути їх навіть до Китаю.

Польська компанія LOT у п’ятницю отримала останній із замовлених декілька років тому пасажирських літаків Boeing 787 Dreamliner. Передача машини відбулася в заводі в Еверетті у США. Перший Boeing 787 потрапив до польської компанії в листопаді 2012 року. Тим часом, як повідомив голова польської авіакомпанії Рафал Мільчарський, LOT замовив чотири найновіші версії літака. Вони використовуватимуть менше пального і заберуть на борт більше пасажирів. Boeing 787 Dreamliner прилетить до Варшави у суботу, 15 липня 2017 року.

Понад 1 мільярд злотих виділили за останні чотири роки вищі навчальні заклади в Люблінському регіоні на побудову та оснащення дослідницьких центрів – повідомляє «Rzeczpospolita».
Люблінські виші дедалі краще підготовлені як до навчання студентів, так і співпраці з бізнесом. За мільйони євро з ЄС при цих закладах побудовано сучасні, дуже добре оснащені науково-дослідницькі осередки. Один лише Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні на інвестиції в науково-дослідницьку базу отримав 500 млн злотих з ЄС. За ці кошти вчені з цього закладу, зокрема, викривають пухлини та проводять унікальні дослідження за розвитком технології оптоволокон та фотоніки.

Л.З.

Print
Copyright © Polskie Radio S.A Про нас Контакти