Logo Polskiego Radia
Print

З’явилася поштова марка, приурочена до участі Польщі в Раді безпеки ООН

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 23.01.2018 14:25
23 січня в Польщі День без пластикової упаковки. 10 відсотків опитуваних брехали у своєму резюме або під час співбесіди з майбутнім роботодавцем
Поштова марка «Польща в Раді безпеки ООН 2018-2019»Поштова марка «Польща в Раді безпеки ООН 2018-2019»PAP/Jakub Kamiński

Курси валют у Національному банку Польщі:

1 EUR – 4,17 PLN
1 USD – 3,40 PLN
1 UAH – 0,11 PLN

Присутність Польщі як непостійного члена в Раді безпеки ООН Польська пошта вшанувала спеціальною маркою. Автор проекту, Анджей Ґросік, створив графіку будинку Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку з біло-червоним прапором на тлі земної кулі. Цього року Польська пошта випустить також серію поштових марок з нагоди 100-річчя повернення незалежності Польщі. А ще – серію, присвячену 460 річниці створення цієї компанії.

Компанія Panattoni збудує в Білостоці логістичний центр на понад 40 тисяч квадратних метрів. Це найбільше місто в регіоні Підляшшя на сході Польщі, яке розвивається найшвидше; понадрегіональний академічний і науковий осередок із 15 вишами. Близькість східного кордону притягає нових інвесторів.

23 січня в Польщі відзначають День без пластикової упаковки. Ця ініціатива виникла кілька років тому, щоб поширювати проекологічний підхід. Поліетиленові пакети, торбинки для покупок використовують пересічно 25 хвилин, після чого вони потрапляють у сміття і стають найбільш поширеними відходами на заселених територіях. 1 січня цього року введено нові правила – з польських крамниць зникли безкоштовні пластикові пакети (крім тоненьких ндля деяких продуктів). Тепер за пластикову торбинку слід заплатити 20 ґрошів, ця сума буде призначена на переробку. Нововведення має обмежити використання одноразових пакетів, яких у Польщі використовують до 11 мільярдів штук. Позитивною зміною є поява пакетів, що піддаються біологічному розкладу.

10 відсотків опитуваних визнали, що вони брехали у своєму резюме або під час співбесіди з майбутнім роботодавцем. Такі результати дослідження оприлюднила консалтингова компанія Work Service. 16 відсотків анкетованих скоріше заперечують надання неправдивої інформації в резюме або під час співбесіди, а понад 70 відсотків – рішуче заперечують таку можливість. Найчастіше вводили в оману роботодавців молоді люди з початковою освітою, а також ті, що є безробітними, тобто особи з невеликим досвідом роботи або з низьким рівнем компетенцій. Пйотр Адамчик із сервісу Kariera.pl переконує – шукаючи роботу, брехати не варто, адже досвідчені рекрутери знають способи перевірки правдивості кандидата.

Н.Б.

Print
Copyright © Polskie Radio S.A Про нас Контакти